نکات مثبت کنفرانس BigBlueButton

از آنجایی که فناوری به دگرگونی تمام زمینه های زندگی ادامه می دهد، آموزش و یادگیری آنلاین ، چالش های جدیدی را برای معلمان و دانش آموزان ایجاد می کند. در حالی که فناوری می تواند ما را با روش هایی که قبلا تصور نمی شد به هم متصل کند، جلب توجه دانش آموزان در کلاس درس و حفظ آن سخت تر از همیشه است. در این عصر حواس پرتی، یک سیستم کنفرانس وب ، کمترین نیاز معلمان و دانش آموزان است.

BigBlueButton، ساخته شده برای معلمان

BigBlueButton توسط برنامه مدیریت نوآوری فناوری (TIM) در مؤسسه کارآفرینی و تجاری سازی فناوری دانشگاه کارلتون در اتاوا، کانادا، در سال ۲۰۰۷ توسعه یافت. مربیان از ماهیت بصری مجموعه ویژگی های بیگ بلو باتن، از جمله ابزارهایی که تمرکز دانش آموزان را روی درس برای معلمان آسان تر می کند، قدردانی می کنند.

ویژگی‌هایی مانند اشتراک‌گذاری صفحه، تخته سفید چند کاربره، اتاق‌های جداکننده، نظرسنجی گروهی آسان، و موارد دیگر، همکاری را تقویت کرده و دانش‌آموزان را درگیر می‌کند.

در نتیجه، BigBlueButton عمیقاً در سیستم‌های مدیریت یادگیری اصلی که در سراسر جهان استفاده می‌شوند، تعبیه شده است. توسط Canvas، Moodle Cloud، Sakai، Jenzabar، D2L و Schoology به عنوان کلاس مجازی پیش فرض آنها پذیرفته شده است. این فروشندگان با هم بیش از ۷۵ درصد از بازار جهانی سیستم های LMS را تشکیل می دهند. هر روز میلیون ها مربی و یادگیرنده در سراسر جهان، به بیش از ۶۵ زبان، از BigBlueButton برای کلاس های آنلاین خود استفاده می کنند. طبق آمار اعلام شده ، در ساعت ۸:۳۰ صبح به زمان محلی هر کشور، جهان با BigBlueButton شروع به تدریس می کند.

ویزگیهای آشنا ، فقط نقطه شروع هستند . اینکه آنها را در کجا استفاده کنید به شما بستگی دارد.

با  BigBlueButton بلافاصله احساس آشنایی می کنید. این ویژگی ، دارای عناصر کنفرانس وب لیست کاربر، چت و ارائه است که در قالب چپ به راست برای خوانایی آسان تنظیم شده است. صرف نظر از تعداد دانش‌آموزان، همیشه می‌توانید ببینید چه کسی صحبت می‌کند، همانطور که نام آنها در بالای ارائه برجسته می‌شود. برای چت، BigBlueButton همیشه نشان می دهد که چه کسی تایپ می کند.

سهولت استفاده BigBlueButton به راحتی با ساعات اداری ، همکاری گروهی و کلاس های آنلاین کامل توسط مربی سازگار می شود.

آپلود آسان ارائه با پشتیبانی از PDF، متن، تصاویر و اسناد Microsoft PowerPoint، Word و  Excel

حاشیه نویسی وایت برد اسلایدها برای برجسته کردن محتوا

اتاق های استراحت برای جذب دانش آموزان در یادگیری مشارکتی

گزینه‌های ویدیویی با وضوح پایین، متوسط و بالا که به تمام سطوح پهنای باند WIFI خدمت می‌کنند

چت عمومی و خصوصی

نظرسنجی

نظرسنجی سریع و آسان که مشارکت بیشتر دانش آموزان را تشویق می کند

وایت برد چند کاربره

یادداشت های مشترک

یادداشت های مشترک برای همکاری گروهی آسان تر

اشتراک گذاری آسان و شهودی صفحه نمایش که دانش آموزان را درگیر می کند

بلند شدن دست

بازخورد دانش آموزان از طریق استفاده از ایموجی ها

اشتراک گذاری ویدیو

امکان اشتراک‌گذاری آسان لینک‌های ویدئویی در قسمت اصلی ارائه و پخش توسط مدرس کنترل می‌شود