روشهای موثر در آموزش آنلاین

آیا شما یک استاد و یا مربی هستید که به دنبال یادگیری نحوه تدریس آنلاین با موفقیت است ، اما تحت محدودیت زمانی نیستید؟

چگونه از آموزش حضوری با آموزش آنلاین سازگار شوید تا شما و دانش آموزان خود بتوانید بیشترین بهره را از روز مدرسه ببرید. حتی برای تمرین کنندگان باتجربه ، انجام این کار تحت فشارهای زمانی چالش هایی را به همراه دارد. با این حال ، با داشتن دانش مناسب ، می توانید با آموزش آنلاین بر موانع موجود غلبه کرده و امکانات آن را بپذیرید.

ایجاد طرح درس

این دوره با بحث در مورد چالش های آموزش آنلاین و مشاوره در مورد چگونگی آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در خارج از کلاس شروع می شود. اینکه که چگونه برنامه های درسی موثر برای آموزش آنلاین ایجاد کنید و در مورد ملاحظات طراحی را به کار ببرید.

طرح درس نقشه راه مربی است از آنچه دانش آموزان باید بیاموزند و چگونه در طول کلاس به طور موثر انجام می شود. سپس ، می توانید فعالیتهای یادگیری مناسب را طراحی کرده و استراتژی هایی را برای به دست آوردن بازخورد در مورد یادگیری دانش آموزان ایجاد کنید. داشتن یک برنامه آموزشی دقیق برای هر درس ۳ ساعته به شما امکان می دهد با اطمینان بیشتری وارد کلاس شوید و شانس خود را برای داشتن یک تجربه یادگیری معنی دار با دانش آموزان خود به حداکثر می رسانید.

یک طرح درس موفق سه جزء کلیدی را در بر می گیرد و ادغام می کند:

اهداف یادگیری

فعالیتهای یادگیری

ارزیابی برای بررسی درک دانش آموزان

یک طرح درس کلی از اهداف تدریس ، اهداف یادگیری و ابزارهای دستیابی به آنها را در اختیار شما قرار می دهد و به هیچ وجه جامع نیست. یک درس موثرتر ، درسی نیست که همه چیز دقیقاً مطابق برنامه پیش برود ، بلکه درسی است که هم دانش آموزان و هم مربی از یکدیگر یاد می گیرند.

 

دانش آموزان خود را درگیر کنید

 کشف کنید که چگونه می توانید با برقراری ارتباط با دیگران یک جامعه آنلاین قوی ایجاد کنید و نحوه ایجاد تعامل از طریق تعامل را بیاموزید. شما خواهید آموخت که چگونه می توان آموزش آنلاین را با یادگیری غیر همزمان و آفلاین تعادل بخشید. ما در مورد ایجاد یک ساختار برای دانش آموزان در این دوران سخت و بحث در مورد چگونگی ایجاد یک محیط آموزشی موثر برای دانش آموزان در خانه فکر خواهیم کرد. شما رویکردهای متفاوتی را با هدف جذب دانش آموزان انتخاب کرده و طراحی می کنید و از تجربیات برخی از دانش آموزان در مورد یادگیری آنلاین مطلع خواهید شد.

بررسی پیشرفت و ارائه بازخورد

در هفته سوم و آخر دوره ، می آموزید که چگونه یک سیستم ارزیابی و بازخورد موثر ایجاد می کند. بررسی پیشرفت دانش آموزان و ارائه بازخورد مفید در زمینه آنلاین بسیار متفاوت است ، بنابراین یادگیری بهترین روش ها مهم است. آموزش دادن به دانش آموزان برای پرسیدن سوالات خود: بهترین شیوه ها در تکنیک تدوین سوال ، پرسیدن سوالات یک مهارت یادگیری مادام العمر ضروری است ، اما اغلب نادیده گرفته می شود.

توانایی پرسیدن سوالات بهتر به افراد امکان می دهد: آنچه را که در اخبار ، آنلاین و رسانه های اجتماعی مشاهده می کنند ، با چشم انتقادی ارزیابی کنید. صدای آنها را در حین گوش دادن به صدای دیگران بشنوید. موقعیت های پیچیده را پیموده و با تغییرات سازگار شوید. مشکلات و چالش ها را به گونه ای تنظیم کنید که منجر به اقدام شود. در دوره آموزشی احساس قدرت و خودکارآمدی بیشتری کنید. اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و آماده مشارکت در زندگی مدنی باشید. به یک دموکراسی قوی کمک کنید.

دانش آموزان از طریق دانشجویان دکتری وقتی یاد می گیرند که سوالات خود را تنظیم کنند ، یادگیرندگان کنجکاو ، درگیر و شادتر می شوند. این دوره آنلاین ، که توسط موسسه حق پرسش تسهیل شده و توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی هاروارد ارائه شده است ، به همه مربیان – در همه سطوح – مجهز می شود تا در آموزش مهارتهای اساسی اساساً تدوین سوالات متخصص شوند.