راهنمای استفاده از سرویس ابری OwnCloud

به طور کامل مکان ذخیره داده های خود را همیشه کنترل کنید

مطمئن باشید که ذخیره و نگهداری داده های شما به راحتی انجام می شود و افزایش امنیت از طریق اقداماتی مانند احراز هویت چند عاملی ، رمزگذاری و مدیریت چرخه عمر فایل صورت می پذیرد.

کنترل کنید چه کسانی می توانند به داده های شما دسترسی داشته باشند

راهی آسان ، انعطاف پذیر و ایمن برای به اشتراک گذاری فایل ها و پوشه ها به کارکنان بدهید. با اسناد منتخب مخاطبین خارج از سازمان خود را به طور ایمن درگیر کنید. پیوندهای عمومی محافظت شده با گذرواژه ها و تاریخ انقضا را به اشتراک بگذارید.
با اتصالات کم سرعت VPN ، اسناد بدون نسخه متصل به ایمیل ها و سایه فناوری اطلاعات در ابرهای عمومی با امنیت مشکوک خداحافظی کنید.

در سازمان خود به اشتراک بگذارید

سازمانها افراد را گرد هم می آورند تا در جهت یک هدف مشترک تلاش کنند. برای کارآمدتر شدن ، سازمان ها باید داده های خود را در فایل ها و پوشه ها در اختیار کارکنان خود قرار دهند. برای ایمن سازی آن ، سازمانها باید کنترل کنند که چه کسی به چه اطلاعاتی دسترسی دارد.

ownCloud سازمان ها را قادر می سازد تا فایل ها را با خیال راحت ذخیره کرده و در اختیار کارکنان مربوطه قرار دهند. این یک نقطه دسترسی واحد برای همه ذخیره سازی فایل ایجاد می کند که پیدا کردن اطلاعات ، مدیریت مجوزها و ردیابی استفاده را آسان می کند.

سیستم فایل مجازی ownCloud (VFS) به کاربران امکان می دهد درختان فهرست کامل را بدون پر کردن دستگاه های خود همگام سازی کنند. این فایل های مجازی ، یعنی فراداده ها در مورد نوع ، اندازه و تاریخ فایل را همگام سازی می کند ، فقط در صورت نیاز فایل کامل را منتقل می کند.

تجربه کاربری بدون اصطکاک کارکنان را از استفاده از ابزارهای غیر مجاز و غیر ایمن برای به اشتراک گذاری پرونده باز می دارد. ویژگی های سرویس آن به کاربران قدرت می دهد و بار کاری مدیران را کاهش می دهد.

بهره وری را افزایش دهید.
پیچیدگی را کاهش دهید.
همکاری را افزایش دهید.
همه فایلها را مشاهده کنید ، فقط فایلهای مورد نیاز خود را با VFS ذخیره کنید.
بهره وری را افزایش دهید.

تیم های مدرن از هر کجا و از هر دستگاهی همکاری می کنند. با امکان ذخیره ، اشتراک گذاری و کار بر روی داده ها و اسناد خود از طریق یک نقطه دسترسی ، آنها را کارآمدتر کنید.

به طور همزمان روی اسناد کار کنید ، ارائه ها را با هم در زمان واقعی ایجاد کنید ، فایلها را حاشیه نویسی کنید و موارد دیگر ، در نتیجه در هماهنگی و بازخورد فرآیندها صرفه جویی کنید.

نیازهای حاکمیت داده ها و همکاری در زمان واقعی می تواند در ابرهای خصوصی تطبیق داده شود. بیاموزید که چگونه می توانیم به شما در دستیابی به حاکمیت دیجیتال کمک کنیم.

با هم در فضاهای ابری امن کار کنید

همکاری یکپارچه را در زمان واقعی ، از راه دور و مستقل از پلتفرم فعال کنید.
کاربران قادرند تا با خیال راحت و کارآمد از طریق مجموعه های اداری مبتنی بر مرورگر مانند  ONLYOFFICE و Microsoft Office Online Server کار کنند. محیطها به طور یکپارچه با ownCloud ادغام می شوند و مطمئن می شوند که داده ها در سرورهای سازمان شما ذخیره و پردازش می شوند.

با توانایی اظهار نظر در مورد پرونده ها و پوشه ها و مشاهده اینکه چه کسی و کدام پرونده و پوشه را ایجاد کرده یا تغییر داده است ، اعضای تیم در جریان پیشرفت همکاران خود قرار می گیرند.

ownCloud همچنین امکان همکاری بین سازمان ها را فراهم می کند و به اشتراک گذاری فایل ها و پوشه های خاص با کاربران یک ابر خصوصی دیگر از طریق اشتراک گذاری ابر متصل را آسان می کند.

هنگام کار با نرم افزار محلی ، قفل گذاری داخلی تراکنش های OwnClouds از ذخیره همزمان یک فایل جلوگیری می کند.

همکاری در زمان واقعی را فعال کنید.
داده ها نسبت به فضاهای ابری عمومی ایمن هستند.
هماهنگی کاری را زیرکانه و با هوشیاری نگه دارید.
احتیاجات نرم افزاری را در دستگاه های کاربران سبک کنید.

در صورت نیاز ، همیشه می توانید در قسمت پشتیبانی سایت ، در پایین صفحه ، با یکی از اپراتورها ، بصورت آنلاین چت کنید.